امکان تبدیل و مستقیم کردن فایل تورنت و لینک مگنت به پشتیبان اضافه شد
آموزش, خبرها

امکان تبدیل و مستقیم کردن فایل تورنت و لینک مگنت به پشتیبان اضافه شد

از امروز امکان دانلود و تبدیل لینک مگنت و فایل دانلود شبکه‌های تورنت در داشبورد پنل وب پشتیبان فعال شده است. بنابراین می‌توانید با فعال کردن ابزار تورنت در پنل وب لینک‌های مگنت و فایل‌های دانلود تورنت را با دانلودر تورنت پشتیبان بر روی پارتیشن‌های خود دانلود کنید و آنلاین تماشا کنید یا بر روی کامپیوتر خودتان دانلود کنید.

حجم بزرگی از فایل‌ها و محتوای مفید شبکه اینترنت در شبکه‌های تورنت منتشر و اشتراک گذاری می‌شود. دانلود از شبکه‌های مختلف تورنت گاها با دردسر و کندی سرعت دانلود همراه است ولی با استفاده از دانلودر تورنت پشتیبان فایل شما بر روی زیرساخت ابری و پرسرعت پشتیبان دانلود و در پارتیشن پشتیبان شما ذخیره سازی می‌شود.

برای فعال کردن ابزار تورنت پشتیبان کافیست با استفاده از دکمه add credit  وارد کیف پول پشتیبان خود شده و کیف پول پشتیبان خود را 2 یورو شارژ نمایید (با انتخاب درگاه شاپرک در درگاه بانک پارسیان به ریال پرداخت خواهید کرد) سپس  در داشبورد پشتیبان از منوی سمت چپ گزینه‌ی torrent را انتخاب کنید و وارد صفحه دانلودر تورنت شوید. اگر قبلا در داشبورد پشتیبان لاگین نبوده اید یا وارد پارتیشنی نشده باشید سیستم از شما می‌خواهد که وارد یک پارتیشن بشوید. سپس روی گزینه ی torrent در منو کلیک کنید.

در صفحه دانلود تورنت ابتدا گزینه‌ی فعال سازی ابزار تورنت برای شما نمایش داده می‌شود.

فعال سازی ابزار تورنت

چون قبلا کیف پول پشتیبان خود را 2 یورو شارژ کرده اید کافیست روی دکمه‌ی Buy Now کلیک کنید. ابزار تورنت به مدت یک ماه برای شما فعال خواهد شد و تا هر مقدار که بخواهید می‌توانید لینک مگنت یا فایل تورنت را در پارتیشن‌های پشتیبان خود ذخیره سازی کنید و یا به روی سیستم خودتان دانلود نمایید.

پشتیبان، همیشه پشتیبان

دیدگاه (1)

  1. shaha
    دسامبر 27, 2019

    ابزار عالیست!!!

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید