با پشتیبان دیگه به «هاست دانلود» نیازی نداری

با ساختن پارتیشن حرفه ای در ذخیره ساز ابری پشتیبان، امکانات فوق‌العاده مدیریت و اشتراک گذاری فایل در یک زیر ساخت ابری را تجربه خواهید کرد. 

منصفانه پرداخت کنید

پارتیشن‌های حرفه‌ای پشتیبان، Pay As You Go یا پرداخت به اندازه مصرف هستند. پس از یک ماه به اندازه ای که مصرف کرده اید پرداخت خواهید کرد. 

بی‌نهایت پارتیشن حرفه‌ای بدون حجم و پهنای‌باند سفارش دهید و پس از یک ماه به اندازه‌ای که حجم و پهنای باند مصرف کرده‌اید پرداخت کنید. برای هر وب سایت یا کسب‌وکار خود یک پارتیشن بسازید. تنظیمات دامنه را انجام دهید. پارتیشن را به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود متصل کنید و آپلود فایل‌ها را آغاز کنید

ایجاد و ساخت لینک مستقیم فایل ها برای قراردادن‌شان در وب سایت یا شبکه‌های اجتماعی و ارسال به دوستان. با امکان تنظیم دامنه شخصی خودتان امکان پذیر است. لینک مستقیم ایجاد شده بر روی دامنه خود شما ساخته خواهد شد.

دامنه و زیر دامنه شخصی خوتان را فقط می‌توانید برروی پارتیشن‌های حرفه‌ای تنظیم کنید. کافیست یک یک رکورد CNAME با مقدار cname.poshtiban.com برای زیردامنه تعریف کنید و آن را در تنظیمات پارتیشن وارد کنید. حالا فایل‌های شما با نام خودشما منتشرخواهد شد.

هزینه پهنای‌باند مصرفی پارتیشن حرفه‌ای بسیار ارزان است ولی صفر نمی‌شود چون بابت آن خدمات ویژه‌ای در اختیار شماست. محاسبه پهنای‌باند مصرفی شما بسیار ساده شده‌است و ما تنها بابت دانلود خروجی از زیرساخت ابری پشتیبان هزینه دریافت می‌کنیم. بنابراین کاربر پارتیشن حرفه‌ای هزینه ای بابت جابه‌جایی داده در زیرساخت ابری پشتیبان پرداخت نمی‌کند.

با ایجاد لینک مخفی و زمان‌دار فایل‌های مهم فروشگاه فایل و کسب‌وکار خود را محافظت کنید. با لینک مخفی زمان‌دار لینک دانلود فایل مهم شما در اختیار کسانی که نمی‌خواهید قرار نمی‌گیرد و برای فروش فایل و محافظت از کسب‌وکار شما بهترین گزینه است. با استفاده از افزونه وردپرس یا با استفاده از API پشتیبان تولید لینک مخفی را خودکار انجام دهید.

افزونه وردپرس پشتیبان فایل‌های بخش رسانه و فروشگاه فایل ووکامرس شما را در پشتیبان ذخیره‌سازی می‌کند. بدین‌ترتیب تصاویر، ویدیوها و صوت و فایل‌هایی که برای دانلود در وب‌سایت خود منتشر می‌کنید از پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان شما به دست کاربران می‌رسد یا نمایش داده‌می‌شود و پهنای باند وب‌سایت اصلی شما مصرف نشده و سایت شما با سرعت بیشتری بارگذاری می‌شود.

هم با پنل وب و هم با اپلیکیشن موبایل به پارتیشن رایگان خود دسترسی دارید و فایل های خود را مدیریت کرده و اشتراک‌گذاری میکنید.

پشتیبان دارای API استاندارد مبتنی برمعماری REST است. اگر توسعه دهنده وب هستید و دانش پایه‌ای برنامه نویسی دارید یا در حال پیاده‌سازی اپلیکیشن موبایل و نرم‌افزارهای تحت وب هستید. به سادگی و با چند کلیک به API پشتیبان دسترسی خواهید داشت. ما در کنار شما خواهیم بود و هر کمکی در این راه نیاز داشته باشید با کمال میل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نمای داشبورد ذخیره ساز ابری پشتیبان

پنل وب پشتیبان، تجربه بی نظیری از دسترسی همیشگی شما به فایل‌ها و داده‌های شماست.

به همراه پنل وب پشتیبان با اپلیکیشن موبایل، واسط خط فرمان Poshtiban Cli وREST API پشتیبان همیشه و در هر محیطی به ذخیره‌ساز ابری خود دسترسی خواهید داشت.