ساخت پارتیشن حرفه‌ای

پارتیشن حرفه‌ای چیست؟ #

«پارتیشن حرفه‌ای» نام یکی از محصولات فضای ابری پشتیبان است. ما در پشتیبان به واحدهای ذخیره سازی فضای ابری، با الهام از تقسیم بندی هاردهای معمولی، «پارتیشن» می گوییم. با سفارش و فعال شدن محصول پارتیشن حرفه‌ای شما یک فضای ابری ذخیره سازی فایل برای نگهداری فایل های وب سایت یا فایل های شخصی خودتان خواهد داشت که از طریق داشبورد پشتیبان به آنها دسترسی دارید و آنها را مدیریت میکنید.

هر کاربر می‌تواند به تعداد نامحدود پارتیشن حرفه‌ای ایجاد کند.

بر روی پارتیشن حرفه ای تنها یک دامنه اختصاصی میتوان تنظیم کرد.

پارتیشن حرفه‌ای، فضای ذخیره سازی حرفه‌ای پشتیبان است که از طریق داشبورد پشتیبان به لیست فایل‌ها و ابزارهای مدیریت فایل دسترسی دارید. پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان را با استفاده از افزونه وردپرس پشتیبان به وب سایت ورپرسی تان متصل می‌شود و فایل‌های بخش رسانه یا فروشگاه فایل ووکامرسی خودتان را به جای هاست اصلی روی فضای ابری منتشر می‌کنید. ایجاد لینک مستقیم و اشتراک گذاری ‌فایل ها با استفاده از لینک دانلود مستقیم و لینک زمان دار در وب سایت و شبکه های اجتماعی بسیار بسیار ساده انجام می‌گیرد.

به طور خلاصه سرویس «پارتیشن حرفه‌ای» پشتیبان جایگزین ساده ای برای هاست دانلود و سرویس میزبانی فایل است با امکاناتی مانند لینک دانلود مستقیم، لینک دانلود زمان‌دار و تنظیم دامنه شخصی با این مزیت مهم که فایل‌های شما در حداقل سه نسخه بر روی زیرساخت ابری پشتیبان ذحیره سازی می شود تا دسترسی پذیری و سرعت دانلود بیشتری در اختیار شما باشد. با این سرویس شما نیازی به بک آپ گیری یا نگرانی بابت محدودیت باند و تعداد دانلود همزمان نخواهید داشت.

خرید پارتیشن حرفه‌ای #

خرید و سفارس محصول پارتیشن حرفه ای در پورتال پشتیبان انجام می‌گیرد. پیش از هر کاری باید در پورتال پشتیبان ثبت نام کنید یا اگر قبلا در پشتیبان نام کاربری داشته اید با استفاده از گزینه ورود وارد پورتال پشتیبان شوید.

برای سفارش و فعال سازی پارتیشن حرفه ای در پورتال پشتیبان روی گزینه خرید فضای ابری کلیک کنید تا وارد بخش محصولات پشتیبان شوید.

انتخاب روش پرداخت هزینه #

برای پرداخت هزینه پارتیشن حرفه دو روش بسته‌های پیشنهادی پشتیبان یا روش پرداخت به اندازه مصرف را می توانید انتخاب کنید.

بسته‌های پیشنهادی #

در صورتی که بخواهید ماهانه یا سالانه یک هزینه ی مشخص برای فضای ابری خود پرداخت کنید میتوانید یکی از بسته های پیشنهادی پشتیبان را انتخاب کنید. بسته های پیشنهادی پشتیبان فضای ذخیره سازی و پهنای باند مشخص شده ای دارند و ابتدای هر دوره هزینه ی فضای ابری به صورت ثابت از شما دریافت می شود.

پرداخت به اندازه مصرف #

در صورتی که می‌خواهید فضای ابری ذخیره سازی نامحدود در اختیار داشته باشید و در پایان هر دوره ماهانه هزینه خدمات ذخیره سازی شما بر اساس فضای اشغال شده و ترافیک مصرفی محاسبه شود گزینه پرداخت به میزان مصرف را برای فضای ذخیره سازی و ترافیک مصرفی انتخاب کنید. هزینه اولیه راه اندازی این سرویس 99هزارتومان در ماه تعیین شده است و در پایان هر ماه صورت حساب خدمات به اندازه مصرف شما محاسبه شده و پیش فاکتور خدمات برای شما ایجاد می شود. توجه داشته باشید که حداقل هزینه ماهانه این سرویس 99هزار تومان است و اگر مصرف ماهانه شما کمتر از این مبلغ باشد این مبلغ مبنای صدور پیش فاکتور خدمات شما خواهد بود.

راه‌اندازی و اطلاعات دسترسی #

پس از سفارش محصول و پرداخت موفق هزینه پارتیشن حرفه ای شما پس از چند دقیقه کوتاه راه اندازی روش اتصال و ورود به داشبورد پشتیبان برای شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.