آپلود فایل در پارتیشن حرفه‌ای

آپلود فایل از روی سیستم #

در صفحه خانه داشبورد پشتیبان در بخش وسط صفحه لیست پارتیشن های حرفه‌ای خود را مشاهده می‌کنید روی کارت پارتیشن کلیک کنید یا از منوی سمت راست روی منوی پارتیشن‌های حرفه‌ای کلیک کنید تا لیست پارتشن ها باز شده و سپس روی نام پارتیشن موردنظر کلیک کنید تا وارد بخش مدیریت فایل پارتیشن شوید.

با استفاده از دکمه‌ی میتوانید با استفاده از گزینه پوشه جدید یک پوشه ایجاد کنید و سپس وارد پوشه شده و مجدد دکمه را بزنید و گزینه آپلود فایل جدید را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه آپلود فایل جدید پنجره نرم‌افزار آپلودر پشتیبان باز می‌شود:

آپلود فایل در پشتیبان

گزینه دستگاه من را کلیک کنید تا پنجره انتخاب فایل سیستم عامل شما باز شده و بتوانید فایل یا فایل‌های مورد نظر خود را برای آپلود انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل‌ها لیست فایل های انتخاب شده به شما نمایش داده می‌شود:

کلیک روی دکمه فرایند آپلود آغاز می‌شود.

نکته: برای آپلود سریع تر کافیست با نشانگر موس فایل یا فایل‌های مورد نظر خود را با موس گرفته و بر روی بخش لیست فایل های پارتیشن بکشید و رها کنید تا فرایند آپلود آغاز شود.

آپلود فایل با استفاده از لینک مستقیم #

درصورتی که فایل شما قبلا بر روی اینترنت بارگزاری کرده باشید و فایل های شما لینک دانلود مستقیم داشته باشد میتوانید با استفاده از ابزار ریموت آپلود لینک مستقیم فایل را وارد کرده تا پشتیبان فایل شما را دانلود و در پارتیشن شما آپلود کند.

برای ریموت اپلود یا آپلود با استفاده از لینک دانلود مستقیم کافیست روی دکمه کلیک کنید و گزینه ریموت آپلود را انتخاب کنید.

در پنجره‌ای که باز می‌شود لینک مستقیم خود را درج کنید و روی دکمه «آپلود» کلیک کنید.

اگر میخواهید لینک‌های بیشتری را در این درخواست ریموت آپلود داشته باشید میتوانید روی  تا فیلدهای بیشتری برای اضافه کردن لینک داشته باشید یا برای اینکه به صورت دسته ای لینک ها را اضافه کنید روی علامت  کلیک کنید و در باکسی که باز می‌شود لینک‌ها را به صورتی که هر لینک در یک خط باشد درج کنید:

منتظر بمانید تا پیام  در پایین  صفحه برای شما نمایش داده شود.

دانلود فایل با استفاده از لینک مستقیم بسته به حجم فایل و توان سرور مبدا ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت زمان ببرد از درخواست دوباره لینک خوداری کنید و صبر کنید تا فایل در لیست فایل های شما ظاهر شود.