پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان

کیف پول خود را تا سقف تعیین شده شارژ می‌کنید و در پایان ماه به اندازه‌ای که مصرف کرده‌اید صورت حساب برای شما صادر می‌شود.

اولین مزیت پارتیشن های حرفه‌ای هزینه‌ خیلی پایین‌تر آنها نسبت به هر سرویس ذخیره‌سازی و هاست دانلودی است که تا به حال داشته‌اید. فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند پارتیشن حرفه‌ای محدود نیست و در پایان ماه به همان میزانی که حجم فایل‌های شما و پهنای باند خروجی شما بوده است محاسبه و فقط برای آن مقدار صورت حساب صادر می‌شود.

شما برای فضا و پهنای باندی که مصرف نکرده اید نباید هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید.

و بیش‌ازاین شما ابزارهای مختلفی برای مدیریت و اشتراک‌گذاری فایل‌های سازمان، وب‌سایت و کسب‌وکار تان در اختیار دارید.

بی‌نهایت پارتیشن حرفه‌ای بدون حجم و پهنای‌باند سفارش دهید و پس از یک ماه به اندازه‌ای که حجم و پهنای باند مصرف کرده‌اید پرداخت کنید. برای هر وب سایت یا کسب‌وکار خود یک پارتیشن بسازید. تنظیمات دامنه را انجام دهید. پارتیشن را به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود متصل کنید و آپلود فایل‌ها را آغاز کنید

ایجاد و ساخت لینک مستقیم فایل ها برای قراردادن‌شان در وب سایت یا شبکه‌های اجتماعی و ارسال به دوستان. با امکان تنظیم دامنه شخصی خودتان امکان پذیر است. لینک مستقیم ایجاد شده بر روی دامنه خود شما ساخته خواهد شد.

با واسط خط فرمان یا cli پشتیبان، قدرت مدیریت و کنترل شما بر پارتیشن حرفه‌ای چندین برابر خواهدشد. امکان دسترسی به یک پوشه‌ خاص بدون وارد شدن به داشبورد اصلی، مدیریت و زمان‌بندی برای ایجاد انواع فایل Backup و ذخیره آنها بر روی فضای ذخیره‌ساز ابری و مدیریت و انتقال فایل ها بین زیرساخت ابری پشتیبان و سرورهای دیگر شما با واسط خط فرمان پشتیبان با چند دستور ساده در ختیار شما خواهد بود.

هم با پنل وب و هم با اپلیکیشن موبایل به پارتیشن رایگان خود دسترسی دارید و فایل های خود را مدیریت کرده و اشتراک‌گذاری میکنید.

دامنه و زیر دامنه شخصی خوتان را فقط می‌توانید برروی پارتیشن‌های حرفه‌ای تنظیم کنید. کافیست یک یک رکورد CNAME با مقدار cname.poshtiban.com برای زیردامنه تعریف کنید و آن را در تنظیمات پارتیشن وارد کنید. حالا فایل‌های شما با نام خودشما منتشرخواهد شد.

هزینه پهنای‌باند مصرفی پارتیشن حرفه‌ای بسیار ارزان است ولی صفر نمی‌شود چون بابت آن خدمات ویژه‌ای در اختیار شماست. محاسبه پهنای‌باند مصرفی شما بسیار ساده شده‌است و ما تنها بابت دانلود خروجی از زیرساخت ابری پشتیبان هزینه دریافت می‌کنیم. بنابراین کاربر پارتیشن حرفه‌ای هزینه ای بابت جابه‌جایی داده در زیرساخت ابری پشتیبان پرداخت نمی‌کند.

افزونه وردپرس پشتیبان فایل‌های بخش رسانه و فروشگاه فایل ووکامرس شما را در پشتیبان ذخیره‌سازی می‌کند. بدین‌ترتیب تصاویر، ویدیوها و صوت و فایل‌هایی که برای دانلود در وب‌سایت خود منتشر می‌کنید از پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان شما به دست کاربران می‌رسد یا نمایش داده‌می‌شود و پهنای باند وب‌سایت اصلی شما مصرف نشده و سایت شما با سرعت بیشتری بارگذاری می‌شود.

با ایجاد لینک مخفی و زمان‌دار فایل‌های مهم فروشگاه فایل و کسب‌وکار خود را محافظت کنید. با لینک مخفی زمان‌دار لینک دانلود فایل مهم شما در اختیار کسانی که نمی‌خواهید قرار نمی‌گیرد و برای فروش فایل و محافظت از کسب‌وکار شما بهترین گزینه است. با استفاده از افزونه وردپرس یا با استفاده از API پشتیبان تولید لینک مخفی را خودکار انجام دهید.