به پشتیبان خوش آمدید

درباره پشتیبان بیشتر بدانید!

پشتیبان، مجموعه‌ای از راه‌کارها ، نرم افزارها و سرورهای مبتنی بر جدیدترین تکنولوژهای رایانش ابری است که آمده است تا مشکل نگهداری ، امنیت و انتشار فایل‌هایی که می‌خواهید برای مدت محدود یا نامحدود، در اختیار داشته باشید یا در وب سایت و شبکه های خود به صورت خصوصی یا عمومی منتشر کنید، برای شما برطرف کند.

پشتیبان از کی شروع کرد؟

سابقه ۱۲ ساله پشتیبان

دوازده سال تجربه ی میزبانی بزرگ ترین سایت های ایران، ده سال تجربه برنامه نویسی با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، سال‌ها فعالیت در امر مشاوره‌های امنیت شبکه و مدیریت سرورها تجربه میزبانی از بیشترین حجم دانلود فایل در کشور با بیش از 4 پتابایت، در اختیار داشتن یکی از منحصر به فردترین پلتفرم‌های ایجاد اپلیکیشن‌های تحت وب و در نهایت تشنگی همیشگی ما برای یادگیری جدیدترین تکنولوژی‌های روز فن‌آوری اطلاعات پشتوانه‌ی پشتیبان است تا شما با خیالی آسوده وظیفه‌ی مهم نگهداری از فایل هایتان را به ما بسپارید.

سرویس‌های ما

مبتنی بر نیازهای شما

فضای رایگان
با عضویت در پشتیبان شما فضای رایگان همیشگی خود را خواهید داشت .
همیشه در دسترس
خدمات متنوع پشتیبان در دسترس بودن همیشگی و امنیت داده های شما را تضمین می کند.
سازگار با ووردپرس
درگاه های پشتیبان آماده ی سرویس دهی به پر طرفدارترین هاست. همین حالا تست کنید.
نظرات کاربران پشتیبان

حرفه‌ای‌ها درباره پشتیبان چه می‌گویند؟

همه کاربران به پشتیبانی قوی نیاز دارند

پشتیبانی همیشگی برای پشتیبان شما

بیش از آن، پشتیبان بر روی یک پلتفرم اختصاصی و منحصر به فرد ساخت اپلیکیشن تحت وب و براساس جدیدترین تکنولوژی معماری شبکه توسعه داده شده است. خدمات و سرویس‌هایی که بر روی پشتیبان ارائه می‌شوند بر اساس رایانش ابری، سرعت و امنیت فایل ها و اشتراک گذاری داده ها را صددرصد تضمین می‌کند و سرعت توسعه‌ای بی نظیر را ایجاد می‌کند.

ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که از امروز دیگر نیازی به ابزارهای خطرناکی به نام “هارد“ نداشته باشید. از هر کجا فایل های خود را روی سرورهای ابری ذخیره کنید. ما سه نسخه از هر فایل شما را بر روی سرورهای مختلفی نگهداری می کنیم و شما از هر کجای دنیا و هر زمان که اراده کنید می‌توانید فایل های خودتان را در پشتیبان‌تان مرور کنید.

پشتیبان با همکاری شرکای کلیدی خود خدمات مرور و پردازش داده‌ها و فایل های تصویری و صوتی را فراهم کرده است. ذخیره سازی مطمئن و انتشار مطمئن‌تر فایل‌ها با ابزارهایی که در کمتر سرویس نگهداری فایلی وجود دارد در اختیار شماست.

تیم پشتیبان

ما کی هستیم؟

آرش کریمیان
بنیان‌گذار، مدیرعامل و معمار ابری پشتیبان
سارا پرویزی
هم‌بنیان‌گذار و استراتژیست پشتیبان
فیروزه امامی
Backend Developer
حمید فرجی
Full Stack Developer & UI Design
مجتبی درویشی
Full Stack Developer & WP Expert
مهسا قاضی
UI & Graphic Designer
محمد کمالی
هم‌بنیان‌گذار و مدیرعملیات پشتیبان

همین حالا شروع کنید

در پشتیبان ثبت‌نام کنید و اولین پارتیشن خود را رایگان دریافت کنید

ثبت‌نام در پشتیبان