درباره ما

به «پشتیبان» خوش آمدید.

پشتیبان، مجموعه‌ای از راه‌کارها ، نرم افزارها و سرورهای مبتنی بر جدیدترین تکنولوژهای رایانش ابری است که آمده است تا مشکل نگهداری ، امنیت و انتشار فایل‌هایی که می‌خواهید برای مدت محدود یا نامحدود، در اختیار داشته باشید یا در وب سایت و شبکه های خود به صورت خصوصی یا عمومی منتشر کنید، برای شما برطرف کند.
بدون این که نگران سوختن و صدمه خوردن به هاردهای سیستم‌های تان باشید یا دسترسی شما به سرویس های خارج از کشور ناگهان قطع شود، ما به شما این امکان را می دهیم از هر کجا و با هر وسیله ای که به شبکه اینترنت متصل می‌شود به فایل های خودتان دسترسی داشته باشید و فایل‌های بیشتری را ذخیره کنید و بدون دغدغه مطمئن باشید فایل هایتان تا هر زمانی که شما بخواهید باقی خواهند ماند.

دوازده سال تجربه ی میزبانی بزرگ ترین سایت های ایران ، ده سال تجربه برنامه نویسی با جدید ترین تکنولوژی‌های روز دنیا، سالها فعالیت در امر مشاوره‌های امنیت شبکه و مدیریت سرورها ، تجربه میزبانی از بیشترین حجم دانلود فایل در کشور با بیش از 4 پتابایت، در اختیار داشتن یکی از منحصر به فردترین پلتفرم‌های ایجاد اپلیکیشن‌های تحت وب و در نهایت تشنگی همیشگی ما برای یادگیری جدیدترین تکنولوژی‌های روز فن‌آوری اطلاعات پشتوانه‌ی پشتیبان است تا شما با خیالی آسوده وظیفه‌ی مهم نگهداری از فایل هایتان را به ما بسپارید.

بیش از آن، پشتیبان بر روی یک پلتفرم اختصاصی و منحصر به فرد ساخت اپلیکیشن تحت وب و براساس جدیدترین تکنولوژی معماری شبکه توسعه داده شده است. خدمات و سرویس‌هایی که بر روی پشتیبان ارائه می‌شوند بر اساس رایانش ابری، سرعت و امنیت فایل ها و اشتراک گذاری داده ها را صددرصد تضمین می‌کند و سرعت توسعه‌ای بی نظیر را ایجاد می‌کند.

ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که از امروز دیگر نیازی به ابزارهای خطرناکی به نام “هارد“ نداشته باشید. از هر کجا فایل های خود را روی سرورهای ابری ذخیره کنید. ما سه نسخه از هر فایل شما را بر روی سرورهای مختلفی نگهداری می کنیم و شما از هر کجای دنیا و هر زمان که اراده کنید می‌توانید فایل های خودتان را در پشتیبان‌تان مرور کنید.

پشتیبان با همکاری شرکای کلیدی خود خدمات مرور و پردازش داده‌ها و فایل های تصویری و صوتی را فراهم کرده است. ذخیره سازی مطمئن و انتشار مطمئن‌تر فایل‌ها با ابزارهایی که در کمتر سرویس نگهداری فایلی وجود دارد در اختیار شما ست.