همکاری در فروش ذخیره ساز ابری پشتیبان

Affiliate یا همکاری در فروش یک روش بازاریابی است که به ارائه دهندگان خدمات و دریافت کنندگان آن خدمات، سود و منفعت می‌رساند. ما هم در پشتیبان این امکان را فراهم کرده ایم تا کاربران با استفاده از سیستم همکاری در فروش ذخیره ساز ابری پشتیبان یا Poshtiban Affiliate بخشی از هزینه ی پارتیشن های خود را تامین کنند یا حتی با مشارکت با پشتیبان درآمد کسب کنند.

همکاری در فروش پشتیبان

چگونه در پشتیبان هزینه‌ای نپردازیم و از پشتیبان درآمد کسب کنیم؟

برای هر کاربر در بخش پروفایل پنل وب یک لینک اختصاصی وجود دارد که شما می توانید از آن برای معرفی پشتیبان به دیگران استفاده کنید. 20 درصد صورتحساب مصرف هر کاربری که با لینک اختصاصی‌ شما در پشتیبان ثبت نام کند، به شما تعلق خواهد گرفت.

  • روی آیکون پروفایل در داشبورد پشتیبان، قسمت بالا سمت چپ، کلیک کنید و وارد پروفایل خود شوید. Referral Link شما در پروفایل کاربری قابل مشاهده است.
  • با معرفی 5 کاربر که به اندازه‌ی خود شما از منابع پشتیبان مصرف می‌کنند، دیگر هزینه ای برای پارتیشن خود نخواهید پرداخت و هر قدر بیشتر مصرف کنند میتوانید به همان نسبت از پشتیبان درآمد کسب کنید.
  • استفاده از Referral Link محدودیتی ندارد. تا هر زمان که کاربران معرفی شده توسط شما از پشتیبان استفاده کنند، این اعتبار برای شما درنظر گرفته خواهد شد و مادام العمر خواهد بود.

همین حالا شروع کنید

ساخت پارتیشن S3