۴۰ روز پهنای باند رایگان با هدف حمایت از کسب‌وکارها

سال جدید با تمام فراز و نشیب‌هایش در حالی به دومین ماه خود رسیده است که اکثر کسب‌وکارها در وضعیت نامعلومی قرار دارند. وضعیتی که در سراسر دنیا، اقتصاد جهانی را وارد بزرگترین رکود اقتصادی تاریخ بشریت می‌کند. در این شرایط سخت، می‌توانیم یاری‌رسان یکدیگر باشیم.

ما هم در پشتیبان، شرایط دشواری را تجربه می‌کنیم. به خاطر مسئولیت اجتماعی که برای خودمان قائل هستیم، تصمیم داریم قدمی کوچک در این شرایط ویژه برداریم. در یک دوره‌ی چهل‌روزه از ۶ فروردین‌ماه ۱۰۰درصد تخفیف در مصرف پهنای باند برای همه‌ی کاربران در پشتیبان در نظر گرفته‌ایم. این تخفیف در همه‌ی صورت حساب‌های صادرشده از تاریخ ۷ فروردین اعمال شده است.

همچنین برای کسب‌وکارهای آنلاین، وب‌سایت‌های با محوریت آموزش و انتشار محتوای ارزشمند که تا پایان خردادماه فایل‌های خود را به فضای ذخیره سازی ابری پشتیبان منتقل کنند تا ۴۰ روز تخفیف۱۰۰درصدی در نظر خواهیم گرفت.

وب‌سایت‌های آموزشی و محتوایی، معمولا کسب و کارهای کوچک یا متوسطی هستند که در این شرایط سخت قرنطینه و دورکاری، ارزش و جایگاه واقعی خود را پیدا کرده‌اند. ما در پشتیبان افتخار می‌کنیم که میزبان جمع کثیری از آنان هستیم. این کار شاید قدم کوچکی باشد در حمایت از کاربران عزیزمان که به راه و همت زیبایشان ایمان داریم.

به امید روزهای بهتر و با آرزوی سلامتی برای همه‌ی مردم جهان.

پشتیبان، همیشه پشتیبان.