پشتیبان، کاندیدای یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

تنها دو روز به اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۱۳۹۷ باقی مانده است. وب‌سایت پشتیبان هم به‌همراه فندق، پوشه، هاست‌ایران و ابرآروان  در بخش سرویس‌های ابری و هاستینگ در جشنواره وب و موبایل ایران کاندیدا شده‌است و قرار است در روز پنج شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ برنده‌گان هر بخش در مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل معرفی شوند.

ما در پشتیبان، پس از سه سال تلاش بی وقفه و باقی ماندن به عنوان یک کسب و کار مبتنی برفناوری‌های نو،بودن در کنار همکاران و دوستان خوبمان در این زمینه کاری سخت و دشوار را ارج می‌نهیم و به همین بهانه برای چهار همراه دیگرمان در دسته بندی سرویس های ابری و هاستینگ یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آرزوی موفقیت و پیشرفت هر روزه می‌کنیم.

در پشتیبان، در حالی سال ۱۳۹۷ را پشت سر می‌گذاریم که بیشترین رشد کاربران و فروش را در شش ماه گذشته تجربه کرده‌ایم. و به لطف کاربران خوب و همیشه همراهی که در این مدت کوتاه به جمع مشتریان انترپرایز دو سال گذشته مان اضافه شده اند، سرعت توسعه پشتیبان را پیش از  آغاز سال جدید به بیشترین حد ممکن خود رسانده‌ایم.

تلاش می‌کنیم پیش از پایان سال نسخه جدید پنل وب پشتیبان به همراه امکانات بیشتر برای همه‌ی کاربران عملیاتی شود. همچنین در تدارک رونمایی از اپلیکیشن موبایل پشتیبان در ابتدای سال ۹۸ هستیم.

در همین جا به کاربران عزیزمان در پشتیبان قول می‌دهیم بدون توجه به مشکلات پیش رو سرعت توسعه و کیفیت پشتیبان را حفظ کنیم.

در این راه سخت، بزرگترین سرمایه و پشتوانه پشتیبان، کاربران خوب‌مان خواهند بود. راهنمایی‌ها و انتقادات و دیدگاه‌های کاربران، همیشه راهگشا و بزرگ‌ترین کمک در راه توسعه پشتیبان بوده است. ما به این کمک ها همیشه نیاز خواهیم داشت. پس از شما کاربران عزیز تقاضا می‌کنیم ما را با نظرات و دیدگاه‌های تان یاری کنید.

 

به امید روزهای همیشه خوب!

تیم توسعه پشتیبان