فضای ذخیره سازی ابری اختصاصی

زیرساخت فراهمگرای پشتیبان

پشتیبان یک پلتفرم اختصاصی جامع را ارائه کرده است تا فاصله‌ی بین زیرساخت‌های سنتی و ابرهای عمومی را پر کند. این راه‌کارها، زیرساخت همیشه آماده‌ای را ایجاد می‌کند که سرورهای معمولی و واحدهای ذخیره‌سازی و مجازی سازها به همراه قابلیت‌ مدیریت سراسری فرایندها و سیستم، در آن به صورت ویژه ای ادغام شده اند. 

این پلتفرم با توجه به مقیاس مورد نظر شما و با توجه به منابع فعلی در اختیارتان، می‌تواند زیرساخت فناوری‌اطلاعات شما را متحول و بهینه کند.

کوهستان‌ ابری پشتیبان

«کوهستان‌ پشتیبان» پلن مدیریت توزیع شده‌ای است که با استفاده از تحلیل داده و دریافت‌های پیشرفته، گردش‌کار متداول در یک زیرساخت را ساده و بسیار موثر می‌نماید تا مدیریت و راه‌کارهای جداگانه برای نگهداری سرورها، شبکه ارتباط ذخیره‌ساز، واحد ذخیره‌ساز و مجازی‌ساز، حذف شود.

این مجموعه از ویژگی‌ها اجازه می‌دهد تمامی نیازمندی‌های اپلیکیشن و کسب‌وکار با زیرساخت فرا همگرا، بدون تکیه بر سرویس‌های  خارج از مجموعه، برطرف شود. به عبارت دیگر شما می‌توانید کلاستر اختصاصی خودتان را بر کوهستان پشتیبان بنا کنید.

زیرساخت فرا همگرا چیست؟

 در زیرساخت‌ فرا همگرا (HCI)، سخت‌افزارهای موجود در دیتاسنترهای سنتی و واحدهای ذخیره‌سازی شان (شامل HDD و SSD) را با نرم‌افزارهای هوشمند و پیشرفته‌‌ای ترکیب کرده‌اند تا نقاط ضعف رایج زیرساخت‌های سنتی را از بین ببرند. بنابراین یک ساختار منعطف و یکپارچه جایگزین زیرساخت‌های قدیمی با سرور،ذخیره‌سازوشبکه ارتباطی جدا از هم می‌شود.

ابرخصوصی

ابر خصوصی شما می‌تواند بر بستر زیرساخت ابری پشتیبان یا در محل مورد نظر شما قرار بگیرد. مهم فناوری‌ها و امکاناتی است که رایانش ابری برای شما به ارمغان خواهد آورد. موارد زیر، شرکت هایی هستند که قطعا نیازمند خدمات مبتنی بر رایانش ابری مخصوصا یک ابر خصوصی یا Private Cloud برای زیرساخت فناوری اطلاعات شان هستند. شرکت های دارو سازی و تجهیزات پزشکی با فرمول های مخفی و گران قیمت شان. شرکت‌های سرمایه‌گذاری و خدمات مالی با داده‌های سنگین و همیشه نیازمند پردازش و بسیار خصوصی‌شان. سازمان‌هایی که تبادل داده‌ها و فایل‌های با حجم بالا در سازمان خود دارند. از طرفی امنیت و سطح دسترسی به داده‌ها را به صورت طبقه بندی در سازمان خود رعایت می‌کنند. مانند شرکت‌های معماری و … یا حتی شرکتهایی که خدمات IOT (اینترنت اشیا) ارائه می‌کنند و با Big Data متعلق به کاربرانشان طرف هستند.

پلتفرم ذخیره‌سازی پشتیبان

پلتفرم ذخیره‌سازی پشتیبان یک استوریج نرم‌افزاری است که راه‌کار ذخیره‌سازی مدیریت فایل‌ها را در یک بخش یا سازمان مرتفع می‌کند. سرویس‌ ذخیره‌سازی شما به وسیله دسترسی‌پذیری بالا، مقیاس‌پذیری نامحدود و مدیریتِ خودکارِ ساده‌شده، خودتنظیم و خودترمیم، ارتقا میابد. بر خلاف دیگر راه‌کارهای ذخیره سازی های متصل به شبکه(NAS)، پلتفرم پشتیبان می‌تواند به عنوان بخشی از کوهستان ابری و زیرساخت فراهمگرای پشتیبان استقرار یابد. بدین ترتیب انعطاف‌پذیری و اختصاصی سازی به واسطه پارتیشن‌های پشتیبان به پایگاه داده‌ی شما افزوده خواهد شد.

ذخیره‌سازی بی‌نهایت

از زمان دیجیتالی شدن خدمات و زیرساخت‌ها، سازمان‌ها، شرکتها و نهادها، داده‌ها واطلاعات خود را معمولا برروی سرورهای شبکه داخلی‌شان یا حتی برروی هاردهای معمولی ذخیره کرده‌اند. تجربه از دست دادن داده‌ها بین تمام شرکت‌های بزرگ مشترک است. خدمات رایانش ابری امکان ذخیره‌سازی امن به همراه راه‌کارهای پشتیبان‌گیری داده‌ها به صورت زمانبندی شده را فراهم می‌آورد. کافی است برای ذخیره‌سازی اصولی برروی یک زیرساخت مطمئن پشتیبان را انتخاب کنید. در این راه، ما انتخاب‌های مختلفی برای شما خواهیم داشت.

API پشتیبان

پشتیبان دارای API استاندارد مبتنی برمعماری REST است. اگر توسعه دهنده وب هستید و دانش پایه‌ای برنامه نویسی دارید یا در حال پیاده‌سازی اپلیکیشن موبایل و نرم‌افزارهای تحت وب هستید. به سادگی و با چند کلیک به API پشتیبان دسترسی خواهید داشت. ما در کنار شما خواهیم بود و هر کمکی در این راه نیاز داشته باشید با کمال میل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب هر ایده یا راه‌کاری برای ذخیره‌سازی فایل‌ها در نرم‌افزار یا اپلیکیشن خود نیاز داشته باشید، می‌توانید به سادگی بر روی زیرساخت پشتیبان پیاده سازی کنید.

لینک حفاظت شده

اگر تولید کننده محتوا هستید یا خدمات مبتنی بر ارائه یا فروش محتوا ارائه می‌کنید. اگر فروشگاه فایل و فروش فایل کسب‌وکار شما را تشکیل داده است. اولین اولویت شما امن بودن، مخفی بودن و محدودیت داشتن لینک‌هایی است که برای مشتریان یا مخاطبان شما ارسال می‌شود. با پشتیبان می‌توانید یک پلتفرم فروش فایل با لینک امن داشته باشید. ما اختصاصی‌ترین خدمات فروش فایل را بر روی یک زیر ساخت ابری امن، سریع و در دسترس شما، ارائه می‌کنیم. پشتیبان بهترین راه‌کارهای فروش فایل با استفاده از Secure Link را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مشاوره وپیاده سازی زیرساخت ابری

در هر بخشی از پیاده سازی و معماری زیرساخت ابری که باشید، می‌توانید از ما در مورد بهترین روش ساختاربندی سرویس‌ها و معماری نرم افزاری‌تان مشورت بگیرید. تجربه و دانسته‌های ما در اختیار شما خواهد بود.