plans_cloud
راه‌کارهای رایانش ابری پشتیبان

مشاوره

ابر خصوصی

ذخیره‌سازی بی‌نهایت

Secure Link

API پشتیبان

null

ابر خصوصی

ابر خصوصی شما می‌تواند بر بستر زیرساخت ابری پشتیبان یا در محل مورد نظر شما قرار بگیرد. مهم فناوری‌ها و امکاناتی است که رایانش ابری برای شما به ارمغان خواهد آورد. موارد زیر،  شرکت هایی هستند که قطعا نیازمند خدمات مبتنی بر رایانش ابری مخصوصا یک ابر خصوصی یا Private Cloud  برای زیرساخت فناوری اطلاعات شان هستند.

  • شرکت های دارو سازی و تجهیزات پزشکی با فرمول های مخفی و گران قیمت شان.
  • شرکت‌های سرمایه‌گذاری و خدمات مالی با داده‌های سنگین و همیشه نیازمند پردازش و بسیار خصوصی‌شان.
  • سازمان‌هایی که تبادل داده‌ها و فایل‌های با حجم بالا در سازمان خود دارند. از طرفی امنیت و سطح دسترسی به داده‌ها را به صورت طبقه بندی در سازمان خود رعایت می‌کنند. مانند شرکت‌های معماری و …
  • یا حتی شرکتهایی که خدمات IOT (اینترنت اشیا) ارائه می‌کنند و با Big Data متعلق به کاربرانشان طرف هستند.
null

مشاوره پیاده سازی زیر ساخت ابری

در هر بخشی از پیاده سازی و معماری زیرساخت ابری که باشید، می‌توانید از ما در مورد بهترین روش ساختاربندی سرویس‌ها و معماری نرم افزاری‌تان مشورت بگیرید. تجربه و دانسته‌های ما در اختیار شما خواهد بود.
خدمات ابری پشتیبان
null

API پشتیبان

پشتیبان دارای API استاندارد مبتنی برمعماری REST است. اگر توسعه دهنده وب هستید و دانش پایه‌ای برنامه نویسی دارید یا در حال پیاده‌سازی اپلیکیشن موبایل و نرم‌افزارهای تحت وب هستید. به سادگی و با چند کلیک به API پشتیبان دسترسی خواهید داشت. ما در کنار شما خواهیم بود و هر کمکی در این راه نیاز داشته باشید با کمال میل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب هر ایده یا راه‌کاری برای ذخیره‌سازی فایل‌ها در نرم‌افزار یا اپلیکیشن خود نیاز داشته باشید، می‌توانید به سادگی بر روی زیرساخت پشتیبان پیاده سازی کنید.
null

ذخیره‌سازی بی‌نهایت

از زمان دیجیتالی شدن خدمات و زیرساخت‌ها، سازمان‌ها، شرکتها و نهادها، داده‌ها واطلاعات خود را معمولا برروی سرورهای شبکه داخلی‌شان یا حتی برروی هاردهای معمولی ذخیره کرده‌اند. تجربه از دست دادن داده‌ها بین تمام شرکت‌های بزرگ مشترک است. خدمات رایانش ابری امکان ذخیره‌سازی امن به همراه راه‌کارهای پشتیبان‌گیری داده‌ها به صورت زمانبندی شده را فراهم می‌آورد. کافی است برای ذخیره‌سازی اصولی برروی یک زیرساخت مطمئن پشتیبان را انتخاب کنید. در این راه، ما انتخاب‌های مختلفی برای شما خواهیم داشت.
null

لینک حفاظت شده

اگر تولید کننده محتوا هستید یا خدمات مبتنی بر ارائه یا فروش محتوا ارائه می‌کنید. اگر فروشگاه فایل و فروش فایل کسب‌وکار شما را تشکیل داده است. اولین اولویت شما امن بودن، مخفی بودن و محدودیت داشتن لینک‌هایی است که برای مشتریان یا مخاطبان شما ارسال می‌شود. با پشتیبان می‌توانید یک پلتفرم فروش فایل با لینک امن داشته باشید. ما اختصاصی‌ترین خدمات فروش فایل را بر روی یک زیر ساخت ابری امن، سریع و در دسترس شما، ارائه می‌کنیم. پشتیبان بهترین راه‌کارهای فروش فایل با استفاده از Secure Link را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای استفاده از خدمات اختصاصی پشتیبان با ما تماس بگیرید