ساختن پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان

Create Pay as you go (pro) Partition

برای ساختن یک پارتیشن حرفه ای پشتیبان باید وارد وبسایت پشتیبان شده  و گزینه ورود / ثبت نام را کلیک کنید. و اگر اکانت ندارید در بخش create new account در پشتیبان ثبت نام کنید. پس از ثبت نام وارد داشبورد پنل وب پشتیبان خواهید شد.

هر کاربر می‌تواند به تعداد نا محدود پارتیشن حرفه‌ای ایجاد کند.

بر روی پارتیشن حرفه ای تنها یک دامنه اختصاصی میتوان تنظیم کرد.

پس از ورود به داشبورد پشتیبان برای استفاده از خدمات حرفه ای مانند اتصال وردپرس خودتان به پشتیبان باید یک پارتیشن حرفه ای بسازید. برای این کار کافیست کیف پول پشتیبان خود را یک یورو شارژ کنید. امکان پرداخت به ریال از طریق درگاه بانک پاسارگاد وجود دارد.

سپس با کلیک روی گزینه ی  گزینه های خرید پارتیشن حرفه ای و شخصی را مشاهده می‌کنید با انتخاب گزینه‌ی پارتیشن حرفه‌ای pay as you go (pro) و انتخاب کشور مورد نظر تان بر روی کلید ایجاد پارتیشن کلیک کنید.

با انتخاب کشور میتوانید تعیین کنید فایل های مرود نظر شما در کدام بخش از زیرساخت ابری پشتیبان و در کدام کشور ذخیره سازی شود.

پرداخت هزینه پارتیشن حرفه ای به صورت Pay as you go  یا پرداخت به اندازه مصرف است. و پس از پایان یک ماه به هر میزان که فایل ذخیره کرده و پهنای باند خارجی مصرف کرده باشید از اعتبار کیف پول پشتیبان شما کسر خواهد شد.

هزینه‌های استفاده از خدمات پارتیشن حرفه‌ای در پایان یک ماه به صورت اتوماتیک محاسبه و از اعتبار موجود در کیف پول شما کسر خواهد شد. یک یورو هزینه ی ماهانه ساخت پارتیشن حرفه ای به صورت حساب ماهانه اضافه خواهدشد.

می توانید با استفاده از این ماشین حساب هزینه‌ی که برای پارتیشن حرفه‌ای خود در پایاین یک ماه خواهید پرداخت را تخمین بزنید.

پس از سفارش پارتیشن حرفه‌ای، می‌توانید دامنه اختصاصی خودتان را روی دامنه تعریف کنید یا از زیردامنه ای که پشتیبان یه شما اختصاص داده استفاده کنید.

از این پس می‌توانید پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان خود را به وردپرس تان متصل کنید . یا از خدمات REST API و cli پشتیبان استفاده نمایید. برای ذخیره سازی فایل‌های اپلیکیشن یا وب سایت خودتان و یا ایجاد لینک مستقیم فایل‌ها از پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان استفاده کنید.