خرید پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان

برای ساختن یک پارتیشن حرفه ای پشتیبان باید وارد وبسایت پشتیبان شده  و گزینه ورود / ثبت نام را کلیک کنید. و اگر اکانت ندارید در بخش «ثبت نام در پشتیبان» در پشتیبان ثبت نام کنید. پس از ثبت نام وارد داشبورد پشتیبان خواهید شد.

هر کاربر می‌تواند به تعداد نا محدود پارتیشن حرفه‌ای ایجاد کند.

بر روی پارتیشن حرفه ای تنها یک دامنه اختصاصی میتوان تنظیم کرد.

پس از ورود به داشبورد پشتیبان برای استفاده از خدمات حرفه ای مانند اتصال وردپرس خودتان به پشتیبان باید یک پارتیشن حرفه ای بسازید. برای استفاده از خدمات پشتیبان باید کیف پول پشتیبان خود را شارژ کنید برای این کار باراستفاده از دکمه افزایش اعتبار در داشبورد وارد کیف پول پشتیبان خود می شوید و کیف پول پشتیبان خود را شارژ می‌کنید. 

 

برای ساخت پارتیشن حرفه ای در صفحه اصلی داشبورد روی دکمه خرید فضای بیشتر کلیک کنید. 

از بین گزینه های پارتین شخصی، پارتیشن حرفه ای ، پارتیشن s3، پارتیشن حرفه ای را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید: 

 

در مرحله ی بعد یک نام برای پارتیشن حرفه ای خود انتخاب کنید. نام پارتیشن باید از حروف لاتین و یک کلمه ای باشد. موقعیت جغرافیایی را انتخاب کنید در مرحله ی بعد بعد از پرداخت هزینه پارتیشن حرفه ای شما ایجاد خواهد شد: 

پرداخت هزینه پارتیشن حرفه ای به صورت Pay as you go  یا پرداخت به اندازه مصرف است. برای پارتیشن حرفه ای باید حداقل 18هزارتومان اعتبار درکیف پول شما باشد. اگر قبلا کیف پول پشتیبان خود را شارژ نکرده اید در مرحله پرداخت این مبلغ را به صورت آنلاین در درگاه بانک پاسارگاد خواهید پرداخت. 

هزینه ی اصلی پارتیشن پس از پایان یک ماه به هر میزان که فایل ذخیره کرده و پهنای باند خارجی مصرف کرده باشید از اعتبار کیف پول پشتیبان شما کسر خواهد شد.

هزینه‌های استفاده از خدمات پارتیشن حرفه‌ای در پایان یک ماه به صورت اتوماتیک محاسبه و از اعتبار موجود در کیف پول شما کسر خواهد شد. یک یورو هزینه ی ماهانه ساخت پارتیشن حرفه ای به صورت حساب ماهانه اضافه خواهدشد.

می توانید با استفاده از این ماشین حساب هزینه‌ی که برای پارتیشن حرفه‌ای خود در پایاین یک ماه خواهید پرداخت را تخمین بزنید.

پس از سفارش پارتیشن حرفه‌ای، می‌توانید دامنه اختصاصی خودتان را روی دامنه تعریف کنید یا از زیردامنه ای که پشتیبان یه شما اختصاص داده استفاده کنید.

از این پس می‌توانید پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان خود را به وردپرس تان متصل کنید . یا از خدمات REST API و cli پشتیبان استفاده نمایید. برای ذخیره سازی فایل‌های اپلیکیشن یا وب سایت خودتان و یا ایجاد لینک مستقیم فایل‌ها از پارتیشن حرفه‌ای پشتیبان استفاده کنید.