ثبت‌نام و ورود

برای ثبت نام در سیستم پشتیبان و ایجاد اکانت جدید از آدرس زیر اقدام کنید:

https://dashboard.poshtiban.com/register

برای ثبت نام آدرس پست الکترونیک، نام کاربری و رمز عبور خود را در فرم ثبت نام وارد کرده و بر روی دکمه «ثبت نام در پشتیبان» کلیک کنید.

توجه داشته باشید که رمز عبور شما باید از 8 کاراکتر شامل حروف بزرگ و کوچک و اعداد و کاراکترهای دیگر تشکیل شده باشد.

ثبت نام در پشتیبان

نام کاربری یا username  که انتخاب می کنید برای ورود به پنل وب کاربرد دارد و هم با ترکیب دامنه اشتراک‌گذاری پشتیبان (poshtiban.io) زیردامنه اشتراک گذاری شما ساخته خواهد شد و لینک‌های مستقیم شما بر روی چنین آدرسی منتشر خواهد شد: username.poshtiban.io/partitionname/filename

پس از ورود به پنل وب در بخش پروفایل تان میتوانید هر یک از مشخصات نام کاربری، پست الکترونیک و شماره همراه خود وارد کنید یا انها را تغییر دهید.

برای تنظیم رمز عبور یا تغییر رمزعبور از گزینه ی فراموشی رمز عبور استفاده کنید.

پس از ثبت نام یک ایمیل جهت تایید آدرس پست الکترونیک شما برای شما ارسال میشود. حتما پس از ورود اقدام به تایید پست الکترونیک خود کنید.

ثبت نام با اکانت Gmail

برای ورود و ثبت نام می توانید از اکانت گوگل ( Gmail) تان استفاده کنید برای این کار با کلیک روی دکمه کلیک کنید و در صفحه ای که مربوط خود گوگل است اکانت مورد نظر را انتخاب یا اکانت خود را وارد کنید. اگر برای بار اول از این گزینه استفاده کنید اتوماتیک با اکانت گوگل و ایمیل gmail خود در پشتیبان ثبت نام خواهید شد. برای اطمینان از این که همیشه به اکانت خودتان دسترسی دارید و برای خدمات اینده در پشتیبان حتما رمز عبور برای اکانت پشتیبان خود تنظیم کنید.