ایجاد لینک مستقیم دانلود فایل‌ها در پشتیبان

Poshtiban Direct Link

برای ایجاد لینک مستقیم دانلود برای فایل‌ها کافیست در پارتیشن حرفه‌ای روی منو  مقابل هر فایل کلیک کنید و گزینه Public را انتخاب کنید. علامت لینک مقابل فایل باید از  به  تبدیل شود. سپس روی   کلیک کنید تا لینک مستقیم دانلود فایل شما در کلیپ بورد سیستم شما ذخیره شود. با دستور paste سیستم عامل تان لینک مستقیم در محل مود نظر شما درج خواهد شد.

نکته یک : برای اینکه فایل شما به حالت خصوصی برگردد و لینک مستقیم دانلود از کار بیفتد می‌توانید مجدد روی منو مقابل فایل کلیک کرده و گزینه Private را انتخاب کنید.

نکته دو : در صورتی که در پروفایل تان گزینه ی Auto Public Upload را فعال کرده باشید. هر فایلی که پس از آن آپلود می‌کنید به صورت Public خواهد بود.

نکته سه : گزینه‌ی public  برای فایل‌ها یا همان لینک مستقیم پشتیبان فقط برای فایل‌های پارتیشن حرفه ای فعال خواهد بود و فایل های پارتیشن شخصی و رایگان این گزینه را نخواهد داشت و فقط میتوانند با لینک مخفی فایل های خود را برای دیگران بفرستند یا خودشان آن را دانلود کنند.

نکته چهار: لینک مستقیم فایل public در پارتیشن حرفه ای بر روی زیردامنه پشتیبان به صورت https://yourusername.poshtiban.io/partitionname/filename خواهد بود و برای این که لینک مستقیم بر روی زیردامنه متعلق به خودتان منتشر شود باید بر روی پارتیشن حرفه‌ای از امکان تنظیم دامنه شخصی استفاده کنید.

نکته پنج : در پشتیبان روش های دیگری برای اشتراک گذاری فایل ها وجود دارد مانند لینک مخفی و زماندار دانلود و اشتراک گذاری بین کاربران پشتیبان که همگی در این راهنما توضیح داده شده اند.

مراحل زیر مربوط به ایجاد لینک مستقیم دانلود در پنل وب قدیمی پشتیبان است.

  • قابلیت لینک مستقیم به شما برای انتشار و اشتراک گذاری فایل هایتان کمک مهمی میکند.
  • با پشتیبان میتوانید سریع و راحت لینک مستقیم زماندار بسازید.
  • برای استفاده ازاین قابلیت، ابتدا از منوی بالای سایت سمت چپ به بخش پروفایل  پشتیبان بروید.
  • در بخش پروفایل یک نام کاربری برای خودتان انتخاب کنید.سپس کلید  پیشفرض را فعال کنید.

  • پس از تنظیم پروفایل، باید گزینه‌ی لینک مستقیم را روی هر فایل فعال کنید :

 

  • برای فعال کردن این گزینه و کپی کردن لینک، کلید  که بر روی فایل قرار دارد را فعال کنید.سپس علامت  بر روی فایل نمایش داده شود. روی علامت  کلیک کنید تا لینک فایل در کلیپ‌بورد شما ذخیره شود. از این لینک میتوانید برای انتشار و اشتراک گذاری فایل هایتان بر روی وب، وب‌سایت خودتان یا در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.