ایجاد لینک مستقیم برای فایل‌ها

خرید فضای ابری سازمانی نکست کلود

باید بدانید که تنها فایل‌های روی پارتیشن حرفه ای و پارتیشن S3 می‌توانند عمومی باشند و لینک دانلود مستقیم دائمی داشته باشند تا بتوانید فایل ها را در صفحات وب سایت تان استفاده کنید.

برای ایجاد لینک مستقیم دانلود برای فایل‌ها کافیست وارد پارتیشن حرفه‌ای  تان شوید روی فایل مورد نظرتان راست کلیک کنید و گزینه ی «عمومی کردن» را کلیک کنید:

ساخت لینک مستقیم فایل ها

وقتی فایلی را عمومی می‌کنید علامت در مقابل آن ظاهر می‌شود. روی کلیک کنید تا نمایش داده شود و لینک مستقیم فایل در کلیپ بورد شما ذخیره شود.

نکته یک : برای اینکه فایل شما به حالت خصوصی برگردد و لینک مستقیم دانلود از کار بیفتد می‌توانید مجدد روی فایل راست کلیک کرده و گزینه «خصوصی کردن» را انتخاب کنید.

نکته دو : در صورتی که در پروفایل تان گزینه ی «آپلود خودکار فایل‌ها ه صورت عمومی» را فعال کرده باشید. هر فایلی که پس از آن آپلود می‌کنید در وضعیت عمومی خواهد بود.

نکته سه : گزینه‌ی «عمومی کردن» برای فایل‌ها یا همان لینک مستقیم پشتیبان فقط برای فایل‌های پارتیشن حرفه ای فعال خواهد بود همچنین در پارتیشن S3 با تعریف پالیسی میتوانید فایل های یک باکت را عمومی کنید.

نکته چهار: لینک مستقیم فایل عمومی در پارتیشن حرفه ای بر روی زیردامنه پشتیبان به صورت https://yourusername.poshtiban.io/partitionname/filename خواهد بود و برای این که لینک مستقیم بر روی زیردامنه متعلق به خودتان منتشر شود باید بر روی پارتیشن حرفه‌ای از امکان تنظیم دامنه شخصی استفاده کنید.

نکته پنج : در پشتیبان روش های دیگری برای اشتراک گذاری فایل ها وجود دارد مانند لینک مخفی و زماندار دانلود و اشتراک گذاری بین کاربران پشتیبان که همگی در راهنما توضیح داده شده اند.