آپلود فایل ، پوشه و انتقال با لینک مستقیم

ذخیره‌‌‌سازابری پشتیبان، امکان آپلود فایل ، اشتراک‌گذاری به صورت خصوصی یا عمومی (با لینک مستقیم Direct Link) را برای همه‌‌ی کاربران فراهم کرده‌ است. تصاویر، ویدیوها و فایل‌های صوتی وب‌سایت خود را به جای هاست اصلی در فضای آپلود فایل رایگان پشتیبان ذخیره کنید و در وبسایت تان منتشر کنید.  

 در ادامه راهنمای روش‌های آپلود فایل از روی سیستم خودتان یا ریموت آپلود از روی سرورهای دیگر به پشتیبان را مطالعه بفرمایید. پس از آپلود می‌توانید با ایجاد لینک مستقیم فایل‌های خود را در وب‌سایت تان یا شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

با ثبت‌نام در پشتیبان 5 گیگبایت فضای آپلود فایل رایگان همیشگی خواهید داشت و می‌توان فایل‌های شخصی و مهم خود را به صورت رایگان ذخیره سازی کنید یا با ایجاد پارتیشن حرفه ای، فایل ها و ویدیوهای خود را در وب سایت خود یا در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

ابزار آپلود پنل وب پشتیبان یک نرم افزار مستقل تحت وب است که کارایی بالایی برای عملیات آپلود و انتقال فایل‌ها به فضای ذخیره ساز ابری پشتیبان دارد. این ابزار نیاز شما را به نرم افزارهای مختلف و استفاده از پروتکل‌های نا امن برای انتقال فایل‌ها برطرف می‌کند.  شما می‌توانید یک فایل یا دسته‌ای از فایل‌ها یا یک پوشه را برای آپلود انتخاب کنید و مطمئن باشید حتی در صورت قطع اینترنت شما یا توقف آپلود، امکان از سرگیری فرایند آپلود وجود خواهد داشت.

همچنین برای آپلود فایل‌ها می‌توانید از ریموت دانلود لینک دانلود مستقیم آن فایل یا استفاده از ابزار واسط خط فرمان (cli) استفاده کنید.

 آپلود فایل و پوشه

برای آپلود فایل‌ها یا پوشه‌ها از روی سیستم خودتان به فضای ذخیره‌ ساز ابری پشتیبان اول به مسیر موردنظر خود در پشتیبان رفته، سپس روی دکمه آپلود فایل جدید در فضای ابری پشتیبان کلیک کنید و در منویی که باز میشود گزینه‌ی «آپلود فایل جدید» را انتخاب کنید:

در پنجره ای که باز میشود میتوانی یک فایل یا دسه ای از فایل ها را یک پوشه را به صورت درگ و اند دراپ با موس به پنجره اپلود بکشید یا روی گزینه ی «انتخاب کنید» کلیک کنید و فایل های خود را در پنجره انتخاب فایل سیستم خودتان انتخاب کنید.

پس از انتخاب فایل یا فایل های موردنظرتان یک پیش نمایش از فایل ها به شما نشان داده میشود و برای شروع فرایند اپلود کافیست روی دکمه کلیک کنید.

نکته : با بارگذاری مجدد صفحه (reload کردن صفحه) یا رفرش شدن مرورگر لیست آپلود شما پاک خواهد شد. بنابراین تا تمام شدن فرایند آپلود از رفرش صفحه یا بستن مرورگر خوداری کنید. می‌توانید به بخش‌های دیگر سایت پشتیبان بروید ولی مرورگر نباید رفرش یا بسته شود. 

آپلود با ابزار ریموت دانلود و تبدیل لینک مستقیم

ابزار ریموت آپلود در حال حاضر در پنل وب قدیمی پشتیبان به آدرس https://my.poshtiban.com در دسترس شماست و به روش زیر میتوانید لینک مستقیم دانلود فایل ها را در پارتیشن رایگان، حرفه ای یا شخصی ریموت آپلود کنید.

برای آپلود فایل‌ با لینک مستقیم دانلود از وب به فضای ذخیره‌سازی پشتیبان اول به مسیر موردنظر خود در پشتیبان رفته سپس از گزینه ریموت دانلود (Remote) استفاده کنید.

پس از این که در داشبورد پشتیبان وارد یک پارتیشن شدید، در بالای لیست فایل ها کلید Remote  مشاهده می‌کنید. روی این دکمه کلیک کنید تا وارد صفحه ریموت دانلود شوید.

لینک های مستقیم را که هرکدام در یک خط هستند در قسمت لینک ها وارد کنید.

روی دکمه add   کلیک کنید.

منتظر بمانید تا پیام  در پایین گوشه راست صفحه برای شما نمایش داده شود. بدین ترتیب لینک های شما در بخش event  در صف دانلود قرار گرفته و پس از دانلود فایل مورد نظر در مسیری که روی دکمه ریموت کلیکی کرده اید آپلود خواهد شد.

با استفاده از دکمه بک  به مسیر موردنظر خود بازگردید.

از منوی اصلی سابت در سمت چپ با انتخاب گزینه  می‌توانید از اتمام فرایند ریموت دانلود مطلع شوید.