از بین نرم‌افزارهایی که MSP360 ارائه کرده است پر کاربرد ترین و بهترین نرم افزار CloudBerry Explorer است. در منوی محصولات منوی ابزار رایگان سایت اصلی اینجا این نرم افزار را دانلود کنید.

نرم افزار cloudberry explorer

CloudBerry Explorer با ویندوز 7 به بالا و ویندوز سرور 2008 به بالا سازگاری دارد به شما امکان مرور فایل ها و باکت های پارتیشن های S3 پشتیبان را می‌دهد. پس از دسترسی به پارتیشن می‌توانید فایل های روی سیستم خود را در باکت ها و پوشه های‌خود در پارتیشن S3 آپلود کنید یا عملیات هایی مانند تغییر نام یا جا به جایی فایل بین مسیرها و باکت‌ها یا دریافت لینک مستقیم فایل ها را با یک کلیک و به سرعت در این ابزار مدیریت کنید.

پس از نصب و اجرای نرم افزار از منوی File > New S3 Compatible Account اولین گزینه S3 compatible را انتخاب کنید.

در پنجره ای که باز می‌شوند و اطلاعات دسترسی و آدرس اندپوینت پارتیشن S3 خود را وارد کنید و در بخش signature version ورژن 4 را انتخاب کنید.

در بخش Display name یک نام برای کانکشن خود انتخاب کنید. در بخش Service point آدرس اندپوینت پارتیشن s3 خود را ( بدون https) وارد کنید و در بخش Access Key و Secret Key کلید دسترسی و کلید خصوصی پارتیشن خود را وارد کنید و کلید ok را کلیک کنید.
در محیط نرم افزار دو پنجره به عنوان سورس فایل ها مشاهده می کنید که میتوانید فایل ها را بین این دو سرور جا به جا کنید در این تصوی در سمت راست لیست باک های پارتیشن S3 را مشاهده میکنید و در بخش source کانکشن S3 compatible که ساخته شده را مشاهده می‌کنید. در همین بخش با استفاده از دکمه web url میتوانید لینک دانلود مستقیم فایل های موجود در یک مسیر را یکجا دریافت کنید.