ساخت پارتیشن Nextclod

نکست کلود (Nextcloud) چیست؟ #

نکست‌کلود (NextCloud) یک نرم‌افزار متن باز (Open Source) و رایگان است که به عنوان یک نرم‌افزار کلاینت-سرور بر روی سرور شخصی شما نصب می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد مجموعه خدماتی که در سرویس های ابری مانند DropBox، Office 365، Google Drive وجود دارد را به صورت خصوصی و بسیار امن‌تر و اختصاصی‌تر در اختیار داشته باشید. با استفاده از نکست‌کلود، ابزار ابری مدیریت فایل سازمانی کامل و بدون نقصی را خواهید داشت که در کنترل کامل شماست و بر روی زیرساخت متعلق به خودتان نصب خواهد شد.

پارتیشن نکست کلود روی فضای ابری پشتیبان چه مزایایی دارد؟ #

نرم افزار نکست کلود مزایای بیشماری دارد از جمله:

  • ابزار اختصاصی همگام سازی و اشتراک‌گذاری فایل و داده در سازمان
  • ایجاد گروه با دسته‌بندی دلخواه و تعیین حق دسترسی کاربران
  • اشتراک‌گذاری فایل‌ها و پوشه‌ها با کاربران دیگر یا گروه همکاران
  • همگام سازی داده‌ها با استفاده اپلیکیشن دسکتاپ و اپلیکیشن موبایل
  • رمزنگاری فایل‌ها و داده‌ها، اشتراک‌گذاری امن فایل‌ها
  • کنترل کامل بر روی فضای ذخیره‌سازی، تحت نظر کامل سازمان و بدون تحریم

اما باید بدانید که اگر مستقلا بخواهید از نکست کلود استفاده کنید، شما باید یک سرور اختصاصی یا سرور مجازی یا سرور ابری تهیه کرده و تمامی مراحل نصب و تنظیمات امنیتی این نرم افزار را خودتان انجام دهید، تا بتوانید از این نرم افزار قدرتمند استفاده کنید و البته تمامی وظیفه نگهداری و تامین امنیت سرور و هزینه لایسنس های مورد نیاز دیگر بر عهده خود شما خواهد بود همچنین باید به صورت مرتب و منظم بک آپ گیری کنید تا داده های مهم سازمان و شرکت شما از دست نرود.

با راه‌کار فضای ابری پشتیبان درگیری‌های فنی را پشت سر بگذارید و تنها بر روی کسب‌وکار خود تمرکز کنید.
با پارتیشن NextCloud پشتیبان، این نرم‌افزار قدرتمند را به صورت آماده به کار بر روی کوهستان ابری پشتیبان در اختیار داشته باشید. دامنه اختصاصی خودتان را بر روی فضای ابری تنظیم کنید و به پشتوانه پشتیبانی همیشگی ما فضای ابری اختصاصی و مدیریت شده‌ی خودتان را داشته باشید.

بنابراین این با استفاده از پارتیشن NEXTCLOUD پشتیبان علاوه بر مزایای این نرم افزار قدرمند مزایای استفاده از زیرساخت ابری پشتیبان را هم خواهید داشت.

  • نصب و راه اندازی اتوماتیک و خودکار نرم افزار کامل نسکت کلود پس از سفارش
  • بک اپ گیری منظم و خودکار با استفاده از امکان دیتابیس اختصاصی پشتیبان
  • ذخیره سازی سه نسخه از هر فایل بر روی زیرساخت ابری پشتیبان که تضمین کننده دسترسی پذیری همیشگی فایل ها و داده های شماست
  • رهایی از دغدغه نگهداری و حفظ امنیت زیرساخت و تمرکز کامل بر روی سازمان و کسب کارتان

ساخت پارتیشن nextcloud بر روی فضای ابری پشتیبان #

با استفاده از گزینه خرید فضای ابری به صفحه محصولات پشتیبان بروید و پارتیشن nextcloud را انتخاب کنید:

بسته پایه پارتیشن nextcloud پشتیبان بر روی یک instance ابری بر روی پلتفرم ابری پشتیبان با اختصاص 4 گیگابایت رم و 2 هسته پردازشی پس از سفارش در اختیار شما قرار میگیرد و پس از سفارش شما بر روی یک آدرس پیشفرض در دسترس شما خواهد بود. شما میتوانید آدرس دامنه پیش فرض خودتان را بر روی پارتیشن nextcloud تنظیم کنید. برای این کار کافیست در بخش پشتیبانی درخواست ارسال کنید.

فضای ذخیره سازی و پهنای باند بیشتری نیاز دارید؟ #

کافیست فضا و ترافیک مصرفی متناسب با مقیاس سازمان‌تان را انتخاب کنید.

منابع پردازش بیشتری نیاز دارید؟ #

منابع اختصاص یافته برای بسته پایه برای حداکثر 50 کاربر و فعال سازی اپلیکیشن های کلیدی نکست کلود کافیست ولی در هر شرایطی نیاز به منابع بیشتری داشته باشید میتوانید با بخش پشتیبانی تماس گرفته یا از همان ابتدا با سفارش دوبار یا چند باره بسته پایه منابع اتصاص یافته بیشتری (دو یا چند برابر) در اختیار داشته باشید.